VTJ Rapid Liberec:FK Stráž pod Ralskem U15

VTJ Rapid Liberec : FK Stráž pod Ralskem

Poločas : 1:2

Branky : 1x Filda,Matyáš,Mišák,Noe a Filip Němec

SESTAVA :SAM - MAXIK,VOJTA BARTOŇ,ÁDYS,MÁRA - FILDA,MATY,MIŠÁK,FILIP NĚMEC,DAVID- NOE

STŘÍDALI : LUKY,VOJTA MUŽÍK,MATYÁŠ,ADAM LACEK

Dnes jsme odehráli druhý zápas krajského přeboru U15 v Liberci,kde nás přivítal domácí celek VTJ Rapid Liberec.Rozhodčím zápasu byl pan Radovan Šnýdl z Chrastavy.

V úvodu zápasu jsme byli málo aktivní a domácí to po pár minutách potrestali.Ve třetí minutě jsme na pravé straně prohráli souboj a domácí hráč krásnou křižnou přihrávkou našel naběhnutého Sebastiána Sedláka,který tváří v tvář Samovi nezaváhal a domácí vedli 1:0.Tento gól nás malinko srazil a chvíli trvalo než jsme se dostali do hry.Až v 10 minutě jsme konečně zahrozili my,ale Noe sám na brankáře neuspěl.Vyrovnání jsme se dočkali až ve 25 minutě,když Maty zahrával rohový kop.K míči se dostal Filip Němec,ale jeho pokus zblokovala domácí obrana naštěstí k Fildovi a ten už míč uklidil do sítě a bylo to 1:1.Pak se do šance dostával opět Noe,ale ani na podruhé neuspěl.Na druhé straně domácí občas zahrozili,ale gólu se také nedočkali.To my v první půli ještě ano.Ve 38 minutě vyslal Mišák krásnou kolmici za domácí obranu a tentokrát Matyáš šel sám na brankáře a s přehledem dostal náš celek do vedení.V závěru se pak ještě dostal k zakončení Adam Lacek,ale jeho střela šla jen kousek vedle branky.

Ve druhé půli jsme již byli lepší.Domácí jsme do ničeho nepouštěli a byli více nebezpečnější před jejich brankou.Po jedné z našich akcí trefil Filda břevno.Ve 48 minutě pak vybojoval náš kapitán Mišák za vápnem míč a krásnou střelou překonal domácího brankáře potřetí.Pak se ojediněle do šance dostali domácí,ale Sam výborným zákrokem náš tým podržel.V 62 minutě pak vyslal do úniku Filda Noema,ten sice napoprvé domácího brankáře nepřekonal,ale pohotovou dorážkou uklidil míč do odkryté branky počtvrté.Tento gól domácí definitivně srazil na kolena a na jejich branku se valil jeden útok za druhým a domácí si často pomáhali fauly,za které si i vyfasovali dvě žluté karty.My ale trestné kopy nevyužili.Jak Filip Němec tak Vojta Bartoň své dalekonosné projektily směřovali na branku Rapidu,ale domácí brankář si s nimi vždy poradil.Pak to ještě jednou zkoušel Filip Němec,ale jeho rána šla nad branku.Ale v 73 minutě se Filip přeci jen dočkal,když svůj třetí pokus z dálky již nasměřoval k levé tyči a domácí brankář na ní tentokrát nedosáhl.Tento gól byl poslední a my tak vyhráli v Liberci zaslouženě 5:1 a připsali si tak další tři body.