FK Stráž pod Ralskem:SK Semily/LomniceU15

Poločas : 0:4

Branka : Noe

SESTAVA : SAM - VOJTA MUŽÍK,VOJTA BARTOŇ,ÁDYS,ADAM lACEK - FILDA,FILIP NĚMEC,MIŠÁK,DAVID-NOE,ADAM PENZ

STŘÍDÁNÍ : MAXIK,LAVY -TONDA,MÁRA -MATY

Včera jsme odehráli další domácí utkání proti spojenému celku SK Semily/Lomnice a do sestavy jsme zařadili nováčka v našem týmu Adama Penze z Osečné,který k nám přestoupil teprve v pátek.V sestavě naopak stále chyběl Maty Týkal.Rozhodčími zápasu byl pan David Chládek,Severa Jiří a Němec Josef.

Bohužel ani druhé domácí utkání v řadě za sebou nám herně nevyšlo.Od první minuty jsme tahali za kratší konec a po celý zápas byli bez pohybu,bez přesnosti,prohrávali jsme souboje a tak soupeř nás jasně přehrával.Hned ve druhé minutě nezachytil na levé straně náběh jednoho z hráčů hostí Vojta Mužík,centr semilského hráče vyklouzl Samovi z rukou a dobíhající Matěj Berger otevřel skóre zápasu.V deváté minutě opět po akci soupeře po levé straně se míč dostal ke zcela volnému Adamovi Mizerovi,který si zaběhl za naší chaotickou obranu a jednoduše zvýšil na 0:2.Ve 14 minutě po další chybě obrany ,která nedokázala už po několikáté odvrátit rohový kop soupeře,zvyšoval v pohodě  Matěj Kosina na 0:3.Do té doby jsme se doslova na hřišti jen trápily.Až po 15 minutách jsme se do akce dostali my,ale po rohu střílel Filip mimo semilskou branku.Bohužel ve 21 minutě si opět Sam v brance vybral slabší chvilku,když spíš nákop než střelu Martina Klímy podcenil a ten mu zapadl za záda a bylo to 0:4.Pak se ke hlavičce dostával Noe,ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.Největší šanci první půle jsme měli po nepřímém kopu ve vápně hostí,když semilský brankář chytil malou domu,ale rozehru Mišáka napálil Maty vysoko nad branku hostí.V závěru první půle mohli ještě své vedení navýšit hosté,ale Sama zachránila pravá tyč jeho branky a tak jsme prohráli první poločas 0:4.

Ve druhé půli jsme byli malinko aktivnější a důslednější v obraně,ale směrem dopředu jsme toho opět moc nevymysleli.A tak v 56 minutě udeřili opět hosté,když takovou slabší střelu k tyči zřejmě Sam opět podcenil a ta mu zapadla popáté do branky.Následně se do šance dostal Filda,ale gól z toho nebyl.I hosté pak měli další šanci,ale pokus jednoho ze semilských hráčů skončil jen na břevně naší branky.Až v 63 minutě jsme se konečně dočkali i my,když po jedné z mála fotbalových akcí,které jsme včera předvedli zatáhl po levé straně Maty míč do vápna a našel zcela volného Noema a ten snížil na 1:5.V zápětí Noe mohl přidat další gól,ale tentokrát ho semilský brankář vychytal.To v 76 minutě po dalším rohu Semil náš brankář jen vyrazil míč před sebe na volného Filipa Poledníka a ten upravil na konečných 1:6.V závěru zápasu si ještě oba celky vytvořili po jedné šanci,ale ty oba brankáři již pochytali.

Včera asi po nejhorším výkonu,co jsme se zatím v této sezóně prezentovali jsme zaslouženě prohráli 1:6 a hlavně naše hra v obraně a ve středu pole,kdy prohráváme souboje a jsme všude pozdě stojí na zamyšlenou pro všechny naše hráče,aby si sáhli do svědomí a začali více bojovat