Výsledek : 0:5

Poločas : 0:3

Sestava : Domča - Štěpánka,Vojta,Kája Durdoňová - Honzík,Luky,Páťa- Kuba Vrána,Kuba Markvart

Střídali : Pepino - Kuba Kulman,Erden,Milda

I náš celek mladších žáků se opět před zápasem potýkal s absencí několika svých hráčů a tak se poprvé v našem týmu objevili hráči přípravky Erden a Milda.Rozhodčími zápasu byli pan Opelt a Severa.

Na těžkém terénu a za sychravého počasí tentokrát naši mladší hráči předvedli velmi bojovný výkon s plno šancemi,které bohužel stejně jako jejich starší spoluhráči nedokázali proměnit.

Od první minuty se náš celek se soupeřem statečně pral o každý míč a v první šanci se zjevil Kuba Vrána,ale neuspěl.Na druhé straně zahrozili hosté,ale Domča jim skórovat nedovolil.Pak měla velkou šanci Kája,ale ani ona neuspěla.Po jedné z mála chybiček v obraně se v 11 minutě prosadil hostující střelec Lukáš Marynka a bylo to 0:1.O vyrovnání se snažil dvakrát Luky,ale ani on neměl to potřebné štěstíčko.Stejně jako pak opět Kuba Vrána.Na druhé straně držel  náš tým skvělými zákroky Domča.Vyrovnat mohl pak Honzík,ale ani on neobul gólové kopačky.A tak ve 22 minutě udeřili opět hosté díky svému nejlepšímu střelci Marynkovi a bylo to 0:2.Jenže naše "mláďata" se i nadále snažili o vstřelení gólu,ale ani dvakrát Honzik ani Kuba Markvart snížit nedokázali.Pak se krásně uvolnil Kubík Kulman,a utíkal sám na brankáře,ale ani on ho neprostřelil.To tři minuty před koncem se ještě prosadil svým důrazem před naší brankou Vojtěch Morávek a my prohrávali 0:3.V závěru pak mohl ještě snížit Luky,ale ani tentokrát neuspěl.

I druhý poločas začal šancí Luky,jenže studenecká branka byla pro nás zakletá .To ve 48 a 52 minutě se ještě dvakrát prosadil Marynka a my prohrávali 0:5.O chvilku později se už velká část našich fanoušků radovala,stoprocentní šance Kuby Vrány dopadla jen na spojnici tyčí a odrazila se ven.A když se neujala ani další šance Kubíka Kulmana a Káji Durdoňové prohráli jsme další povedené utkání smolně vysoko 0:5,ale věřím,že střeleckou smůlu brzy protrhneme a konečně nám to tam začne padat.Každopádně si zaslouží naši žáci pochvalu za předvedený výkon.