Loko Česká Lípa : FK Stráž pod RalskemU13

Tj Lokomotiva Česká Lípa : FK Stráž pod Ralskem

Poločas : 1:0

Branka : Kuba Markvart

Sestava : PEPINO - ŠTĚPÁNKA,VOJTA,KUBA VRÁNA,KÁJA - MATĚJ,LUKY,HONZÍK- KUBA MARKVART

Střídali :  DOMČA,PÁŤA a NIKIN

I naši mladší žáci dnes odehráli svůj další mistrovský zápas.A opět jsme museli postrádat některé naše nemocné nebo zraněné  hráče a ke všemu mi den před zápasem přišla zpráva,že s fotbalem končí Martin " Štutgart" Brož !!! a jelikože dnes hrála naše přípravka a my nemohli tým doplnit některým z mladších hráčů a tak se povedlo na rychlo povolat Nikina,který doplnil náš tým,aby naši mladší borečkové měli aspoň někoho na prostřídání.Rozhodčím zápasu byl opět pan Aleš Opelt.

Dnešní zápas byl z naší strany dnes bojovnější,ale fotbalovější domácí celek byl opět nad naše síly.První šanci měla Lokotka po rohu,ale neuspěla.Pak postupoval sám na Pepina jeden z domácích hráčů,ale Pepino měl dnes svůj den a skvěle zasáhl.Stejně jako proti třem střelám z dálky.Bohužel co nás nejvíc trápí,je přechod do útoku a tak jsme se opět do nějakých šancí nedostávali a spíše bránili.Naše obrana v čele s výborným Pepinem odolávala až do 26 minuty,kdy se prosadil domácí kapitán Nepraš.I nadále domácí dobývali naší branku,ale další střela z dálky minula naší branku a dvě jasné gólovky zlikvidoval náš dnes nejlepší hráč Pepino.Až v závěru první půle jsme se konečně do zakončení dostali i my,ale střelecký pokus Lukyho minul domácí branku a pokusy Káji a Vojty zlikvidoval domácí brankář.A tak jsme drželi po prvním poločase nadějný výsledek 0:1.

Bohužel druhý poločas pro nás začal smolně,když po 2 minutách zahrával domácí Štoček rohový kop a míč zatočil rovnou do naší branky a bohužel úspěšně,že ho nikdo z našich hráčů nedokázal odvrátit a my prohrávali 0:2.Ale o minutku později jsme se konečně po dlouhé době dočkali gólové radosti i my.To na levé straně upláchl domácí obraně Honzík,jeho střelecký pokus sice domácí brankář zneškodnil,ale jen k dobíhajícímu Kubovi Markvartovi a ten svým prvním gólem v našem dresu snížil na 2:1.Jenže  o minutu později  zahrál Kuba Vrána prudkou malou domu na Pepina,který těžký balón odehrál jen na domácího Halinára a ten uklidil míč do naší branky potřetí.Ve 44 minutě  bylo o výsledku definitivně rozhodnuto,když opět Halinár umístil svoji střelu přesně k tyči  naší  branky a náš střídající brankář Domča na tento přesný pokus nedosáhl.O další dvě minuty později a nedůrazu v naší obraně prostřelil nechytatelnou ranou Domču opět domácí kapitán Nepraš a bylo to 5:1.Pak se domácí dostali ještě do dvou šancí,ale ty zlikvidoval Domča.V poslední minutě pak zahrávala trestný kop naše Kája Durdoňová a krásnou tvrdou střelou pod břevno nechala vyniknout domácího brankáře,který tento pokus se štěstím vytěsnil na roh.Nic víc se již nestalo a tak jsme prohráli i další zápas 1:5