Výsledek :  4:0

Poločas : 1:0

SESTAVA : SAM - MAXIK,MIŠÁK,VOJTA BARTOŇ,VOJTA MUŽÍK- FILDA,NOE,MATY,HONZA,FILIP NĚMEC-NATY

STŘÍDALI : ÁDYS,LUKY,DAVID,PENZIČ

Dnes jsme odehráli místo tréninku přípravné utkání v Heřmanicích s týmem středočeského krajského přeboru Sokolem Hostouň,který je v Heřmanicích na soustředění.Rozhodčím zápasu byl Renda Kaňák.

V prvním poločase nám soupeř ukázal svou fotbalovou sílu a byl o třídu lepší.Rychlejší na balónu i v práci s míčem,v důrazu a kombinaci.Hned po pár minutách se houstounští dostali do první šance,ale zvonila jen tyč Samovy branky.To v 7 minutě po rohu jsme nedokázali míč odvrátit z vápna a náš pokus zachytil jeden s hráčů Hostouně a tvrdou ranou překonal Sama - 1:0.Soupeř byl stáe aktivnější a nás do ničeho važnějšího nepouštěl a naopak po další šanci znovu zvonila tyč naší branky.Až ve 23 minutě jsme se prodrali do vápna soupeře,ale Mišákova střela byla zblokována,takže si s ní brankář Hostouně jednoduše poradil.Ihned z protiútoku pak měl šanci soupeř,ale Sam jí zlikvidoval.Ve 30 minutě zahrávali hosté rohový kop a šanci,kterou si po závaru vytvořili odvrátil jeden z našich obránců opět na roh.Až v závěru první půle jsme si vytvořili náznak šance,ale Honza v gólové pozici míč netrefil.A když se neujala střela Mišáka,která šla vedle brány Hostouně a ani poslední šance soupeře,prohráli jsme první půli zaslouženě 1:0.

Hned v úvodu druhé půle jsme chybovali v obraně a jeden z hráčů Hostouně se dostal sám do úniku na Sama a i když míč netrefil jak chtěl,míč se došoural za naší brankovou čáru a my prohrávali 2:0.Soupeř se tímto gólem uspokojil a my se trochu více dostali do hry,ale ani další střela Mišáka gólem neskončila.Po našem rohovém kopu se dostal do šance Filip Němec,ale ani on pořádně míč netrefil a soupeř jeho pokus odvrátil na další roh.Z toho hlavičkoval Noe jen nad branku Hostomice ně.Pak se po akci z levé strany dostával do zakončení znovu Honzík,ale opět v gólové šanci míč netrefil ideálně a nic z toho nebylo.Pak se začalo na hřišti ze strany soupeře nepochopitelně jiskřit a dnešní "přátelák " nás dosti bolel po několika ostrých zákrocích.A hosté z této důrazné hry i začali těžit.Nejprve svou šanci nezužitkovali ale následně dvě ano a my ještě po chybách v obraně,kdy jsme nechávali projít jednoho hráče vždy až do vápna ,jsme dvakrát inkasovali a prohráli zcela zaslouženě ,řekl bych opravdu rozdílem třídy ve fotbalové kvalitě 4:0.

Dnes jsme na kvalitního soupeře nestačili po fotbalové ani rychlostní stránce ,ale mrzí mě zbytečně vyhrocená  a tvrdá hra soupeře v zápase kde o nic nešlo a za rozhodnutého výsledku.Doufám,že náš výkon v sobotu v Mimoni bude lepší a nedáme soupeři tolik prostoru ke hře jako dnes a trochu více se popereme o výsledek než dnes.