Poločas : 0:4

Branky : 4x Penzič,2x Mišák,1xTady,David,Sigi,Kuba Markvart,Maty

Sestava : Sam - Páťa,Luky,Ádys,Vojta - Dáda,Mišák,Maty,Filda,David-Penzič

Střídali : Kuba Vrána,Sigi,Kuba Markvart,Tady,Lukáš Petrtýl

Dnes jsme odehráli poslední přípravné utkání před novou sezónou opět v Českém Dubě,kde nás přivítal pražský celek Loko Vltavín,který je zde také na soustředění.K zápasu jsme jeli již skoro kompletní(až na dovolenkáře Laviho a Pepina) a zraněná děvčata Káju a Štepánku(která nám opět přijela fandit).Hrálo se za velkého vedra 2x45 minut.

Úvod zápasu patřil nám,když hned ve 4 minutě přihrál Filda našemu kapitánovi Mišákovi a my vedli 1:0.Hned o minutu později se sám Filda dostával do šance,ale jeho střelu vyrazil brankář Vltavínu na roh.O pár minut později se osmělil i soupeř a jeho nebezpečnou střelu vytáhl Sam na roh.Pak se v jasné gólové šanci zjevil Dáda,ale jeho pokus šel těsně vedle branky.Šanci Penziče pak zlikvidoval domácí brankář.Ve dvacáté minutě zatáhl míč Maty a posunul na Davida,který vyzval svou přihrávkou ke skórování Penziče a náš kanonýr zvýšil na 2:0.O dvě minuty později na levé straně hodil Mišák dlouhý míč z autu  po lajně na Penziče,který se skvěle uvolnil kolem svého strážce a svůj unik do vápna proměnil ve třetí gól našeho týmu.Ve 27 minutě vybojoval na pravé straně míč Lukáš Petrtýl a přihrávkou podél vápna našel Tadyho,který si poradil rychlou kličkou s jedním z domácích hráčů a krásnou střelou svou silnou levou nohou vymetl šibenici vysokému brankáři Vltavínu a zvýšil na 4:0.Po pár minutách si na levé straně naběhl na aut za obranu Kuba Markvart a přesnou přihrávkou našel Lukáše Petrtýla,ale jeho skvělé zakončení patou šlo jen kousek od branky soupeře.Další šance jsme pak neproměnili a tak první půli jsme vyhráli 4:0.

Začátek druhé půle jsme malinko polevili a nechali více hrát domácí,ale skvělá naše obrana s vracejícími se záložníky soupeře do ničeho vážného nepouštěla.A tak v 60 minutě se rozjela naše gólová "hitparáda".To Mišák vysunul na hrotu hrajícího Sigiho a ten s přehledem zvýšil na 5:0.O dvě minuty později našel Mišák dlouhým nákopem z trestného kopu z naší půlky naběhnutého zcela zapomenutého levého beka Davida a ten svojí tvrdou ranou doslova propálil brankáře Vltavínu pošesté.V 65 minutě našel Penzič Mišáka a ten zvýšil na 7:0.O chvíli později po naší šanci zasahoval domácí brankář mimo vápno a míč se dostal k Mišákovi,který to zkusil z 30 metrů do prázdné branky a jeho úspěšnému pokusu chyběly jen centimetry.V 72 minutě pak vyslal ke skórování Mišák opět Penziče a my vedli 8:0.V 75 minutě centroval Mišák na zcela volného Davida a i když jeho pokus gólem neskončil míč se dostal k dalšímu našemu volnému hráči Kubovi Markvartovi a ten zvýšil na 9:0.V 85 minutě zahrával Vltavín z dálky trestný kop přímo na branku,Sam střelu jednoho z jejich hráčů vyrazil pouze před sebe kam doběhl zcela volný hráč domácích a snížil na 1:9.Jenže poslední pětiminutovka patřila ještě nám.Když v 87 minutě našel Mišák znovu kanonýra Penziče a ten svým čtvrtým gólem v zápase zvýšil na 10:1.V poslední minutě si pak vzal gólové slovo náš neúnavný Maty,který napřáhl z 20 metrů a krásným "angličákem" upravil na konečných 11:1.

Dnešní generálka na novou sezónu nám vyšla na výbornou.Všichni kluci se snažili ve velkém vedru na maximum a předvedli spoustu rychlých akcí a nedali soupeři pražádnou šanci na nějaký solidní výsledek.I když na začátku bylo pár okének v obraně,postupem času se všichni začali soustředit na svůj výkon a soupeře do ničeho vážného nepouštěli.A naši klíčoví hráči táhli naše akce směrem dopředu a postupem času se přidávali i střídající hráči,kteří se také dnes neztratili.Chci všechny pochválit za dnešní výkon a poděkovat všem rodičům a fanouškům za podporu a pomoc s odvozem.A doufám že v neděli v prvním domácím mistrovském utkání předvedeme podobnou gólovou smršť jako dnes.