Poločas : 2:3

Branky : 2x Mišák,1x Penzič

SESTAVA : SAM - VOJTA,LUKY,ÁDYS,LAVI - DÁDA,MATY,MIŠÁK,FILDA,DAVID - PENZIČ

STŘÍDALI : PEPINO(připraven do branky) - KUBA VRÁNA,PÁŤA,TADY,LUKÁŠ PETRTÝL

Dnes jsme odehráli druhé utkání nové sezóny,když v brzkých hodinách jsme zajížděli do Liberce,kde nás již od devíti hodin čekal na umělce domácí celek TJ Sokol Doubí.Rozhodčím zápasu byl pan Antonín Michoň.K zápasu jsme nastoupili až na Kubu Markvarta kompletní.

Začátek zápasu nám vyšel na výbornou.Hned z úvodní akce jsme se radovali z gólu.Po rychlé kombinaci vyslal za obranu Mišák Davida,který našel ještě lépe postaveného kanonýra Penziče a ten otevřel skóre zápasu.Ve 4 minutě jsme zahrávali rohový kop,který sice domácí odvrátili za vápno,kde ho Dáda vratil zpět na Davida,který ještě našel zcela volného Mišáka a náš kapitán zvýšil na 2:0.V deváté minutě jsme pak uzavřeli parádní desetiminutovku krásnou střelou Mišáka z 20 metrů,po přihrávce Matyho a bylo to 3:0.Jenže v 16 minutě utekl po levé straně domácí útočník Písek a střelou na přední tyč načapal Sama v nedbalkách a snížil na 3:1.Domácí tímto gólem ožili a my bohužel přestali hrát a byli jsme dosti nervózní.Naštěstí další střela domácích šla nad naší branku,když míč opět podcenil náš brankář Sam.V další šanci domácích střílel jejich kapitán jen těsně vedle.Až ke konci první půle jsme opět zahrozili my,ale střela Penziče levou nohou šla vedle domácí branky stejně tak jako střela Davida.V jasné gólové šanci se pak zjevil zcela volný Mišák,který byl však zaskočený,že má tolik prostoru ve vápně a poslal zbrkle míč jen do připraveného domácího brankáře.A pak přišla poslední minuta prvního poločasu,kdy nám opět utekl po levé straně domácí Písek a i když naši hráči signalizovali,že míč už byl v autu,rozhodčí nechal hru pokračovat a jeho centr před branku sice jeden z dobíhajících hráčů ještě do sítě nedostal,ale Vojta ho slabě odvrátil jen k Pfeifrovi a ten už trefil odkrytou naší branku a snížil těsně před koncem první půle na 2:3.

I začátek druhé  půle jsme hráli v nějakém útlumu a i když první šance Doubí šla nad,přišla 50 minuta,kdy nám utekl Smrž a podél vyběhnutého Sama poslal míč po třetí do naší sítě a bylo vyrovnáno.Od tohoto gólu se pak přelévala hra ze strany na stranu.Po rohu domácích hlavičkoval jeden z domácích vedle naší branky.Pak upláchl po levé straně domácí obraně Penzič a našel úplně volného Laviho a ten nesmyslně v čisté gólové šanci přestřelil domácí branku.Ihned z protiútoku zahrozili i domácí,ale tentokrát to naštěstí gólem neskončilo.Pak opět po levé straně parádně prošel kolem všech domácích bránících hráčů Mišák a naservíroval míč před prázdnou branku Davidovi,který bohužel na míč nedosáhl.Pak zahrával rohový kop Maty a našel zcela volného Laviho,který však poslal míč opět těsně vedle domácí branky.My byli sice více aktivnější o zvrácení výhry na naší stranu,ale další průnik po levé straně Lukáše Petrtýla střílel náš hráč jen do boční sítě.Pak to zkoušel z dálky Filda,ale ani jeho střela nebyla gólová.Další šanci pak zazdil Penzič.V poslední minutě zahrával z velké dálky trestný kop Mišák a jeho střílený centr na který vůbec nikdo nezareagoval(ani domácí brankář) jen těsně prošel kolem domácí branky do zámezí.Nic víc se již nestalo a my bohužel prohospodařili parádně rozjeté utkání  a vezeme z Doubí pouze bod!!!

Prvních deset minut z naší strany dnes bylo úžasných,ale bohužel po inkasovaném gólu jsme přestali hrát a začali se brzy obávat o výsledek.Závěrečný tlak pak již byla křeč.Nedá se nic dělat,snad nás tato ztráta nebude moc mrzet a kluci se ponaučí a v dalším těžkém zápase s jedním z nejtěžším soupeřem SK Studenec v sobotu předveme zodpovědnější výkon hlavně v obraně a začneme opět využívat naše šance.