Výsledek : 2:4

Poločas : 0:2

Branky : Komárek, Bartoň,Peřina,Penz Adam z penalty

Sestava : Maier - Svoboda,Bartoň,Sedláček,Lacek - Pařík,Sláma,Peřina,Komárek,Penz Patrik -Penz Adam

Střídali : Svoboda druhý poločas v brance,Řípa Adam,Řípa David,Mužík,Jelínek,Nguyen

Včera jsme odehráli další utkání mladšího dorostu v Hejnicích,kam jsme zajížděli v kompletní sestavě už i s novou posilou Patrikem Penzem,který k nám přestoupil na poslední chvíli ze Stráže nad Nisou,rozhodčím zápasu byl pan Jiří Zikmund a na čarách Lukáš Pýcha a Ondra Sedláček.

Domácí nastoupili pouze s deseti hráči a tak od začátku jsme byli aktivnější a zahazovali jednu šanci za druhou.Nejprve Patrik Penz a pak Míša Komárek pálili nad domácí branku.Po dalším závaru před domácí brankou střílel Toby Peřina,ale toho vychytal výborný domácí brankář.V 8 minutě byl ve vápně faulovaný aktivní Patrik Penz a pískala se první penalta zápasu.K té se postavil kanonýr Adam Penz,ale jeho střelu domácí brankář vyrazil,stejně jako dorážku Míši Komárka,ale domácí obrana neodvrátila míč moc daleko,ten se opět dostal k Míšovi Komárkovi a ten střelou k tyči konečně rozvlnil domácí síť a my vedli 1:0.Stejný hráč pak mohl zvýšit naše vedení,ale jeho střela šla těsně nad.V další gólovce se zjevil Penzič,ale jeho šanci zlikvidoval domácí brankář.Pak se teprve do první šance dostal domácí kapitán,který utekl naší obraně,ale trefil jen tyč.Naši  další šanci Míši Komárka chvíli na to zlikvidoval opět brankář Hejnic.Až ve 29 minutě jsme se konečně dočkali druhého gólu,když na rohový kop Míši Komárka si naskočil Vojta Bartoň a hlavou rozvlnil domácí síť podruhé.V další gólové šanci mířil Patrik Penz nad domácí branku.Ještě blíže ke gólu po dalším rohu byl Vojta Bartoň,který tentokrát trefil břevno domácí branky.Pak se mohl dvakrát prosadit Patrik Penz,ale v první šanci ho vychytal domácí brankář a ve druhé,když už byl překonaný,ho zastoupil na čáře jeden z domácích obránců.Nic víc se již nestalo a tak jsme první půli vyhráli jen 2:0,

Do druhé půle jsme udělali změnu v brance,když Sama Maiera nahradil ve své premiéře mezi třemi tyčemi Matyáš Svoboda.Domácí na nás nastoupili aktivněji a hned po pěti minutách špatně rozehrál v našem vápně Toby Peřina a pak ještě ke všemu fauloval domácího útočníka a kopala se druhá penalta v zápase.Matyáš Svoboda sice vystihl směr střely kapitána Prokopa,ale ten svůj pokus umístil přesně k tyči,takže na něj náš gólman nedosáhl a snížil na 1:2.Ihned mohl odpovědět na tento gól na druhé straně Patrik Penz,ale opět mířil nad domácí branku.V 59 minutě upláchl naší obraně opět domácí kapitán Prokop a střelou na zadní tyč vyrovnal na 2:2.V tu chvíli my jsme byli jako opaření a naopak domácí byli na koni,mohlo být ještě hůře,když další šanci domácích zlikvidoval Matyáš Svoboda,který si pak poradil i se střelou z dálky.Vedení na naší stranu chtěl zvrátit Míša Komárek,ale jeho střela šla nad domácí branku.V 65 minutě vybojoval na domácí polovině míč Filip Sláma a uvolnil Tobiáše Peřinu,který si nejprve odstavil tělem domácího obránce a střelou do šibenice dostal náš tým do vedení 3:2.Tobiáš chtěl hodně napravit svou chybu z úvodu druhé půle a dostal se do dalších dvou zakončení,ale první střelu vytáhl domácí brankář na roh a jeho druhý pokus po rohu šel jen těsně nad.Pak jsme předvedli dvě pěkné křídelní akce,ale ani na centr Martina Paříka nebo Patrika Penze nedosáhl ani jeden z nabíhajících našich hráčů.Definitivní potvrzení naší výhry přišlo v 80 minutě,kdy aktivní Patrik Penz vběhl mezi dva obránce domácích a byl opět faulovaný ve vápně a kopala se třetí penalta,kterou tentokrát s přehledem k tyči proměnil Adam Penz a upravil na 4:2.V posledních deseti minutách jsme mohli naše vedení ještě navýšit,ale gólovou střelu Vojty Mužíka srazil jeden z domácích obránců na roh.Po jeho rozehrání pak mířil Štěpán Sedláček nad.Pět minut před koncem postupoval od poloviny sám na brankáře Adam Penz,ale jeho kličku domácí gólman vystihl a našeho kanonýra již poněkolikátý vychytal.Další nadějný průnik do vápna potom předvedl David Řípa,ale ani na jeho centr naši číhající střelci nedosáhli.Poslední šanci v zápasu měl po rohu Míši Komárka náš kapitán Štěpan Sedláček,ale i toho vychytal skvělý domácí brankář.A jelikož si naše obrana již domácí útoky pohlídala,vyhráli jsme v Hejnicích 4:2 a konečně si připsali první body v tabulce.Jen je škoda,že jsme neproměnili spousty šancí,mohli jsme si malinko vylepšit skóre.Další zápas nás čeká hned ve středu,kdy v 16h zajíždíme autama od haly na předehrávku posledního podzimního kola do Mimoně.