FK Stráž pod Ralskem

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Stráž pod Ralskem
www.fkstraz.cz

Příští zápas

FK Stráž pod Ralskem .. vs Slovan Frýdlant

Datum a čas konání: 30.3.2024 10:00

FK Stráž pod Ralskem:Tatran Bílý Kostel

FK Stráž pod Ralskem:Tatran Bílý Kostel

FK Stráž pod Ralskem :Tatran Bílý Kostel

Výsledek : 2:0

Poločas : 2:0

Branky : Filip Sláma a Vojta Bartoň

Žluté karty : Míša Komárek,Štěpán Sedláček a Max Jelínek

SESTAVA : Sam Maier - Adam Lacek,Štěpán Sedláček,Vojta Bartoň,Matyáš Svoboda-Martin Pařík,Filip Sláma,Toby Peřina,Míša Komárek,Patrik Penz-Adam Penz

Střídali : Max Jelínek,Dat Nguyen,Adam Řípa,David Řípa a Dominik Máté

 

V sobotu dopoledne jsme odehráli další domácí mistrovské utkání proti týmu Tatran Bílý Kostel a chtěli potvrdit rostoucí formu našeho mladého týmu před domácími fanoušky.Rozhodčím zápasu byl pan Jakub Zlatník a na čarách Lukáš Pýcha a hostující asistent.

Proti fyzicky narostlému soupeři náš mladý celek začal velmi sympaticky a hra byla velmi vyrovnaná.Do první šance se sice dostal soupeř,ale samostatný únik jednoho z hostujících hráčů vyrazil Sam Maier se štěstím na roh.Pak se spíše hra odehrávala mezi šestnáctkami a ani jedna obrana nepouštěla soupeře do vážnějších šancí.Až v 25 minutě jsme viděli naší první šanci,kdy parádně utekl po pravé straně Patrik Penz a našel zcela volného Adama Penze,ale ten bohužel svoji gólovou šanci zahodil.Ve 28 minutě vybojoval míč Patrik Penz pro Filipa Slámu před hostujícím vápnem,ten si míč připravil na střelu,kterou sice rukou zblokoval jeden z obránců Bílého Kostela,ale pro nás tak šťastně že šla do protipohybu brankáře hostí a my vedli 1:0.O tři minuty později zahrával Míša Komárek rohový kop,ten sice největší hostující hráč Zbyšek Kyca odvrátil hlavou od branky,ale jen na nohu Vojty Bartoně,který přesnou ranou k tyči uklidil míč podruhé do sítě soupeře.Hosté se sice snažili o zvrat,ale naše dobře fungující obrana je do ničeho vážnějšího nepouštěla.

I druhý poločas začali hosté aktivněji a po několika minutách šel sám na našeho brankáře útočník Bílého Kostela,ale jeho střela šla vedle naší branky.V 55 minutě mohl navýšit naše vedení David Řípa,který postupoval sám na hostujícího brankáře,který ho však vychytal a následnou dorážku nasměroval Patrik Penz nad jeho branku.O tři minuty později mohli snížit hosté,ale Sam Maier předvedl výborný zákrok a podržel náš tým.Ani v 62 minutě se skóre neměnilo,když se v další šanci zjevil Adam Penz,ale výborný hostující brankář ho opět vychytal.V 70 minutě nám utekl znovu rychlý útočník soupeře,ale i jeho další pokus o zakončení skončil vedle naší branky.Definitivní pojistku pak měl v 75 minutě na hlavě Toby Peřina,který po dalším rohu Míši Komárka hlavičkoval těsně vedle pravé šibenice hostující branky.V 80 minutě pak upláchl lehce zraněný Patrik Penz svému hlídači a naservíroval milimetrovou přihrávku před branku zcela volnému Datovi Nguyenovi,jenže jeho gólovou střelu zázračně vyškrábl hostující brankář na břevno a k dorážce se nikdo z našich hráčů bohužel nedostal.My už jsme soupeře v závěru do ničeho nepustili a poprvé v sezóně se radovali z domácího vítězství 2:0.

Chtěl bych pochválit celý tým za odbojovaný výkon,kluci opět nechali na hřišti vše a za mě zaslouženě vyhráli.Vyzdvihnout bych chtěl jedno jméno,i když makali všichni parádně a to Tobyáše Peřinu,který ač se mu moc v předchozích zápasech nedařilo,tentokrát předvedl nadstandartní výkon a doslova vymazal obrovského Zbyška Kycu z Bílého Kostela,se kterým podstoupil nezpočet soubojů a ve většině byl úspěšný.Doufám,že i nadále naše výkony porostou a v závěru podzimní  sezóny,ještě předvedeme lepší výkony a uhrajeme nějaké body.Nyní nás čeká v neděli cesta do Krásné Studánky v 8,15h autobusem od haly,kde proti nám nastoupí bývalý náš spoluhráč Ondra Havlíček s jedním z nejtěžších soupeřů letošní sezóny.Tak snad velkého favorita potrápíme

Poslední zápas

FK Stráž pod Ralskem - U17
FA MAHO sport Jablonné v Podještědí z.s.
2:1
Podrobnosti

Tabulka

1. Fk Krásná Studánka .. 11 89:6 30
2. FC Nový Bor 11 89:21 28
3. Slovan Frýdlant 11 59:11 28
4. FK Slovan Hrádek n.Nis. 11 83:28 24
5. TJ Jiskra Mimoň 11 56:32 21
6. SK Šluknov /Velký.. 11 33:40 18
7. FA MAHO sport.. 11 18:49 9
8. FK Stráž pod Ralskem .. 11 22:71 9
9. TJ JISKRA Višňová 10 34:63 7
10. Tatran Bílý Kostel.. 11 23:51 4
11. FK Hejnice 11 9:143 0

Kompletní tabulka

Střelci týmu

11 gólů

Adam Penz

4 góly

Vojtěch Bartoň

3 góly

Michal Komárek

1 gól

Tobiáš Peřina

1 gól

Filip Sláma

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 24870
Posledních 30 dnů: 864 | Posledních 7 dnů: 151 | Poslední den: 7

© 2023 FK Stráž pod Ralskem | Všechna práva vyhrazena | karelknejzlik@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne