Datum a čas konání: 27.4.2024 17:00

S Velkými Hamry jsme nestíhali

FK Stráž - FK Velké Hamry B  2:6 (1:5)

Br.: 11.a 83. Věchet - 26., 42. a 62. Rudolf, 9.Černý, 14.Drozen, 18.Mazánek

Naše domácí výkony jsou letos opravdu tristní a nedobytná strážská tvrz, z níž jsme v minulosti výsledkově vycházeli, má v letošní sezóně velice chatrné základy. Potvrdilo se to i v zápase se silnou rezervou Velkých Hamrů..Od úvodních minut jsme naivním přístupem s mnoha chybami hostům zápas příliš usnadnili a působili pouze jako jejich tréninkový sparingpartner. Ti nám v pohodovém tempu uštědřili další domácí prohru, tentokrát v poměru 2:6.Horní polovina tabulky se nám bohužel výkonnostně i výsledkově vzdaluje více než v minulých sezónách.Aby toho nebylo málo, tak se naše marodka každým týdnem rozrůstá o další zraněné hráče.Tentokrát skončil na nosítkách stoper Sedláček a s podezřením na přetržený přední křížový vaz v koleni pro něj sezóna zřejmě skončila.

Od úvodního hvizdu se hosté chopili taktovky a předváděli dynamický a pohledný fotbal.Už v 9.min se po opakovaném centru z odvráceného rohového kopu prosadil na první tyči Černý a otevřel skóre zápasu – 0:1.Naše odpověď přišla záhy, když se v 11.min z penalty s přehledem prosadil sám faulovaný Věchet – 1:1.Ve 14.min vystihl Svačinkovu malou domů Drozen a hosté opět vedli – 1:2.V 18.min se po přetaženém rohu prosadil na malém vápně osamocený Mazánek – 1:3.Ve 26. min si udělal dobrý den z naší naivní defenzivy zkušený snajpr Rudolf a pohodlně upravil na 1:4.Poločas hrůzy dovršil ve 42.min opět Rudolf, když si nikým neatakovaný zpracoval před vápnem míč a přízemní střelou k tyči překonal Kukucze – 1:5.

Ve druhém poločase hosté zvolnili, takže přibylo světlých okamžiků i na naší straně a některé akce si o gól říkaly.Stále však to byli hamerští, kteří byli aktivnějším a lepším týmem.V 62.min Vacek zbytečně fauloval v rohu vápna hráče hostí a proměněnou penaltou Rudolf zkompletoval svůj hattrick – 1:6.Konečnou podobu ostudného výsledku dal v 83.min Věchet, když vystihl rozehrávku hostí a do prázdně branky upravil na 2:6.