FK Stráž pod Ralskem : FA Jablonec/Železný Brod

Výsledek: 0:11

Poločas : 0:7

SESTAVA : PEPINO - ŠTĚPÁNKA,VOJTA,KÁJA D. - HONZÍK,LUKY,MATĚJ - KUBA V.,KUBA M.

STŘÍDALI : DOMČA - KÁJÍK- PÁŤA,ŠTUTGART -KUBA K.

I náš mladší tým odehrál ve středu svůj další mistrovský zápas a i jim byl za soupeře velmi těžký soupeř složený převážně z hráčů Fotbalové akademie Jablonce nad Nisou a pár hráčů Železného Brodu.Rozhodčími zápasu byl opět pan Aleš Opelt a slečna Anna Nováková.

Od první minuty byl soupeř jasně lepší a ukázal,že je fotbalovou kvalitou úplně jinde než náš celek.Základní sestava hostů na nás vlétla a my vůbec nestíhali reagovat na jejich útoky a po šesti minutách již prohrávali 0:3 a do branky místo Pepína putoval Domča,který pak zlikvidoval několi šancí hostí.Po vystřídání soupeře se do naší první šance dostal Luky,ale bohužel gól se mu nepodařilo vstřelit.Soupeř pak opět udeřil v 15 minutě střelou z dálky a bylo to 0:4.Náš mladý celek pak dlouho odolával tlaku hostí a hlavně naše tři děvčata svým důrazem v obraně platili na nebezpečné hostující hráče.Jenže v poslední pětiminutovce první půle jsme ještě třikrát inkasovali a prohráli tak první poločas 0:7.

Ani ve druhém poločase se obraz hry moc nezměnil a hned po dvou minutách jsme opět inkasovali.Pak jsme si vytvořili druhou šanci v zápase i my,ale ani Kuba Markvart a následně dorážející Kája Durdoňová štěstí neměli a mič za záda jabloneckého brankáře nedotlačili.To bylo z naší strany bohužel směrem dopředu vše.A po zbytek zápasu jsme se spíše bránili a i bohužel ještě třikrát inkasovali a prohráli tak i svůj třetí zápas v řadě tentokrát s velmi kvalitním týmem 0:11.