FK Stráž pod Ralskem

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Stráž pod Ralskem
www.fkstraz.cz

Příští zápas

Starší žáci U-15 vs TJ Sokol Doubí z.s.

Datum a čas konání: 9.10.2022 09:30

FK Turnov: FK Stráž pod Ralskem U15

FK Turnov: FK Stráž pod Ralskem U15

FK Turnov : FK Stráž pod Ralskem

Výsledek : 1:1

Poločas : 0:1

Branka : Noe

SESTAVA : SAM -MAX,VOJTA BARTOŇ,ÁDYS,ADAM LACEK - FILDA,MIŠÁK,MATY,NOE,DAVID - MARTIN

STŘÍDALI : LAVI,VOJTA MUŽÍK -LUKY,MATYÁŠ

 

V neděli jsme zajížděli k dalšímu mistrovskému utkání do Turnova,kde nás čekal další těžký soupeř této sezóny trénovaný hráčem našeho Á týmu Martinem Řezníčkem.Bohužel k zápasu jsme odjížděli bez několika hráčů naší sestavy(Filip,Mára,Tonda,Adam Penz) a tak opět v našem dresu nastoupili dva mladší žáci Vojta a Luky,kteří se opět neztratili.Rozhodčími zápasu byli páni Jiří Šubrt a David Preissler a jeden z domácích hráčů.

Od první minuty se hrál velmi vyrovnaný zápas a hlavně dominovali obě obrany,které nepouštěly soupeřovy útočníky do vážnějších šancí.Blízko ke gólu měli první domácí,ale pokus jednoho z jejich hráčů skončil jen na břevně Samovy branky.My měli jen pološance,ale hned první vážnější šanci jsme využili.Po získání míče na naší polovině vyslal Mišák v 19 minutě krásný lob za domácí obranu,kde si naběhl Noe a ten podobným lobem přehodil vyběhnutého domácího brankáře a my vedli 0:1.O chvíli později mohl Noe naše vedení navýšit,ale tentokrát svou šanci nevyužil.Ke konci první půle si pak Turnov vypracoval ještě jednu gólovou šanci,ale tu zlikvidoval Sam.

I druhý poločas se odehrával v podobném scénáři jako první.Domácí se sice snažili o vyrovnání,ale naše obrana tentokrát pracovala bez větších chybiček a turnovský do vážné šance nepouštěla.Po několika minutách se dostal jeden z turnovských hráčů do zakončení,ale naši branku netrefil.Pak jsme zahrozili znovu my,kdy po rohu se v šanci ocitl Mišák,ale ani on neuspěl.Paradoxně i v 19 minutě duhé půle padl i druhý gól zápasu.Po rohu domácích se snažil odkopnout míč Filda před dotírajícím hráčem Turnova a i když byl úspěšný,domácí hráč po souboji upadl a zakřičel si a nepřesně pískající rozhodčí  pískl k našemu překvapení penaltu.Tu s přehledem proměnil Jan Truhlář.Po tomto gólu jsme malinko ožili a snažili se opět dostat do vedení,ale moc šancí jsme si nevytvořili.Nejprve mohl dostat náš celek Noe a vzápětí po akci Fildy se ve vápně do zakončení dostali tři naši hráči,balón se tam odrážel od tyče,od brankáře,od břevna až po reakci našich útočníků skončil za brankovou čárou,kde ho zachytil domácí brankář.Jenže pan rozhodčí po poradě s "domácím" pomezním gól neuznal.V závěru pak měli ještě šanci domácí,ale tu zlikvidoval Sam a tak se oba celky rozešli asi zaslouženě s remízou 1:1.

Škoda po delší době náš tým odehrál kvalitní utkání opět v týmovém duchu a chybělo opravdu malinko aby jsme si odvezli všechny tři body.

Diskuze

Disqus

Poslední zápas

TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.
Starší žáci U-15
0:3
Podrobnosti

Tabulka

1. SK Semily, z.s... 8 50:4 24
2. TJ Jiskra Mimoň 8 40:13 24
3. FK Železný Brod/FA.. 8 34:23 18
4. Tělovýchovná jednota.. 8 30:17 16
5. Starší žáci U-15 8 24:25 13
6. SK Jilemnice/Roztoky 8 17:16 10
7. FK Turnov z.s. 7 11:13 10
8. Sportovní klub.. 9 23:41 10
9. FC Nový Bor, z.s. 9 28:32 9
10. FK SLOVAN Hrádek nad.. 9 16:34 7
11. SK VTJ RAPID Liberec.. 7 15:27 5
12. TJ Lokomotiva Česká.. 8 11:24 4
13. TJ Sokol Doubí z.s. 9 12:42 2

Kompletní tabulka

Střelci týmu

6 gólů

Michal Komárek

6 gólů

Noe Sulja

3 góly

Vojtěch Bartoň

3 góly

Matyáš Svoboda

2 góly

Filip Němec

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 5331
Posledních 30 dnů: 2085 | Posledních 7 dnů: 584 | Poslední den: 64

© 2022 FK Stráž pod Ralskem | Všechna práva vyhrazena | karelknejzlik@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne