FK Stráž pod Ralskem

Oficiální stránky fotbalového klubu
FK Stráž pod Ralskem
www.fkstraz.cz

Příští zápas

Starší žáci U-15 vs TJ Sokol Doubí z.s.

Datum a čas konání: 9.10.2022 09:30

FK Stráž pod Ralskem:SK Studenec U15

FK Stráž pod Ralskem:SK Studenec U15

FK Stráž pod Ralskem: SK Studenec/Horní Branná

Výsledek : 4:5

Poločas :  0:2

Branky : 2x Mišák,1xNoe,1x Vojta Bartoň

Sestava : Sam - Adam Lacek,Vojta Bartoň,Ádys,Maxik - Filda,Maty,Mišák,Filip Němec,David -Noe

Střídali : Vojta Mužík,Lavi,Luky,Adam Penz

 

V neděli jsme odehráli další domácí utkání.Na našem hřišti,jsme za sychravého počasí přivítali sdružený tým SK Studenec/Horní Branná.Bohužel před zápasem jsme opět obdrželi nějaké omluvenky,doplnili náš tým opět Vojta a Luky z mladších žáků.Rozhodčími zápasu byli páni Opelt,Severa a Němec.

Na mokrém trávníku se hrál bojovný zápas ve kterém jsme tentokrát doplatili na neproměňování šancí a opět chyby v obraně.V úvodu zápasu jsme byli aktivnější,ale první střela Mišáka šla vedle,s druhou si poradil hostující brankář a střela Vojty Bartoně šla nad studeneckou branku.Soupeř občas zahrozil,ale naše obrana si vždy poradila.Až v 25 minutě po ztrátě na středu hřiště a průnikovce za naší obranu postupoval na Sama hostující František Ruml a s přehledem dostal svůj tým do vedení.V zápětí po našem rohu mohl vyrovnat hlavičkující Vojta Bartoň,ale svůj pokus mezi tři tyče nenasměroval.To ve 32 minutě jsme nechali hlavičkovat po rohu zcela volného Marka Jílka a hostující kanonýr zvýšil na 0:2.Znížit se snažil pak Maty,ale ani jeho střela se do branky nevešla.Po krásné akci pak postupoval sám na brankáře David,ale hostující gólman ho vychytal.Po dalším rohu pak opět Vojta Bartoň hlavičkoval mimo branku.Poslední naší šanci v první půli měl Noe,ale ani on neuspěl a tak i když jsme byli aktivnějším týmem,prohrávali jsme v poločase 0:2.

Druhý poločas místo abychom na soupeře vlétli,jsme začali v útlumu a i když první svoji šanci soupeř nevyužil tak o chvilku střelou z dálky načapal na " hruškách" Sama hostující Jakub Lejdar a bylo to 0:3.Náš tým byl jako opařený a z podobného místa o dvě minuty později napřáhl hostující Štěpán Tauchman a bylo to 0:4.Až po tomto gólu jsme začali opět hrát i my a ve 47 minutě vybojoval míč Mišák a také střelou z větší vzdálenosti načapal hostujícího brankáře v nedbalkách a snížil na 1:4.O chvíli později mohl náš kapitán opět skórovat,ale tentokrát byl neúspěšný.V 58 minutě po jedné z ojedinělých akcí soupeře jsme opět inkasovali a bylo to 1:5.Jenže posledních dvacet minut patřilo našemu týmu a na soupeřovu branku se valil jeden útok za druhým.V 62 minutě jsme zahrávali rohový kop,k zakončení se dostalo několik našich hráčů,ale neúspěšně.Nakonec se míč od Adama Penze dostal k Mišákovi a ten konečně propálil vše co mu stálo v cestě a bylo to 2:5.O sedm minut později a dalším závaru po rohu dorazil Noe hlavou míč potřetí do hostující branky a to nás nakoplo ještě více a mohl to být opět Noe kdo měl na noze gól,ale tentokrát neuspěl.Na rozbitém hřišti jsme se stále snažili o korigování skóre,ale né a né hostující síť rozvlnit po čtvrté.To se povedlo v poslední minutě po přiťuknutí Mišáka Vojtovi Bartoňovi,který snížil na 4:5.Ale bohužel již nezbýval žádný čas na vyrovnání a tak jsme prohráli po velkém boji 4:5 a můžeme jen litovat neproměněných šancí.

Bohužel tento zápas odneslo naše hřiště,které bylo po zápase dosti rozbité a budeme rádi,když se našemu správci podaří ho ještě dát na podzim trochu dohromady.A tak příští zápas místo doma budeme muset odehrát v Hrádku nad Nisou a tréninky přispůsobit tak,že se na hřiště nepůjde minimálně 14 dní!!!

Diskuze

Disqus

Poslední zápas

TJ Lokomotiva Česká Lípa, z.s.
Starší žáci U-15
0:3
Podrobnosti

Tabulka

1. SK Semily, z.s... 8 50:4 24
2. TJ Jiskra Mimoň 8 40:13 24
3. FK Železný Brod/FA.. 8 34:23 18
4. Tělovýchovná jednota.. 8 30:17 16
5. Starší žáci U-15 8 24:25 13
6. SK Jilemnice/Roztoky 8 17:16 10
7. FK Turnov z.s. 7 11:13 10
8. Sportovní klub.. 9 23:41 10
9. FC Nový Bor, z.s. 9 28:32 9
10. FK SLOVAN Hrádek nad.. 9 16:34 7
11. SK VTJ RAPID Liberec.. 7 15:27 5
12. TJ Lokomotiva Česká.. 8 11:24 4
13. TJ Sokol Doubí z.s. 9 12:42 2

Kompletní tabulka

Střelci týmu

6 gólů

Michal Komárek

6 gólů

Noe Sulja

3 góly

Vojtěch Bartoň

3 góly

Matyáš Svoboda

2 góly

Filip Němec

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 5331
Posledních 30 dnů: 2085 | Posledních 7 dnů: 584 | Poslední den: 64

© 2022 FK Stráž pod Ralskem | Všechna práva vyhrazena | karelknejzlik@seznam.cz
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne