Slovan Hrádek nad Nisou: FK Stráž pod Ralskem

Výsledek : 3:0

Poločas : 3:0

SESTAVA : Domča -Štěpánka,Kuba Vrána,Vojta,Kája - Honzík,Luky,Štutgart -Kuba Markvart

STŘÍDALI : PEPINO - PÁŤA,MILDA

I naši mladší žáci zajížděli v neděli do Hrádku,ale tentokrát opět nenavázali na svůj bojový výkon se Studencem a po většinu zápasu se jen bránili.Ani mladší děti nebyli kompletní,jelikož marodí několik z nich měli jsme jen dva hráče do pole na střídání včetně Mildy ze starší přípravky.

Tentokrát naši mladší žáci opět zaostávali fotbalově za domácími hráči.Na velkém hřišti jsme se trápili,míč nás neposlouchal a nedokázali jsme směrem dopředu skoro nic vymyslet.Domácí dobývali naši branku až do 12 minuty,kdy se po rohu prosadil domácí Stránský a my prohrávali 0:1.Hrádek i nadále útočil a my se nemohli nějakou fotbalovou akcí dostat do zakončení a po většinu poločasu míč jen nakopávali.Domácí byli rychlejší,což pocítila jedna z našich nejlepších hráček Štěpka,která po několika zákrocích na domácí hráče byla ve 28 minutě potrestána žlutou kartou.V závěru první půle pak domácí rozhodli o celém utkání.Nejprve se z dálky  trefil domácí Svatoš a ve 34 minutě po dalším rohu upravil na konečných 0:3 domácí Skružný.

Do druhé půle vystřídal v brance Domču Pepino,ale obraz naší hry se nezměnil.I když jsme se více snažili rozehrávat míč od branky a kombinací se dostat do nějaké šance,naše souhra vázla,byli jsme ve všech krocích pomalejší a opět si moc šancí nevyužili.Domácí sice naši branku dobývali,ale at obrana tak Pepino dalšímu balónu v naší síti zabránili.V závěru se pak prosmýkl do zakončeni Vojta,ale jeho pokus šel těsně vedle domácí branky a se střelou Mildy si pak poradil domácí brankář.Ve druhém poločase tak žádný gól nepadl a my tak prohráli zaslouženě 0:3

I když jsme prohráli nejmenším rozdílem v této sezóně,výkon našeho mladého týmu byl za očekáváním.Doufám,že ve středu v Lípě opět předvedeme náš povedenější výkon a konečně už nějaký gól vstřelime.Už jsme neskórovali více jak 210 minut!!!!