Poločas : 1:0

Branka :  Noe

SESTAVA : SAM - ÁDYS,VOJTA BARTOŇ,MIŠÁK,MAXIK - FILDA,MATY,FILIP NĚMEC,NOE,DAVID - ADAM PENZ

STŘÍDALI : VOJTA MUŽÍK,LAVI,DÁDA,LUKY

Včera jsme odehráli další domácí utkání proti libereckému týmu TJ Sokol Doubí,které doposud v této sezóně nevyhrálo a tak jsme měli být favoritem zápasu.Bohužel do utkání jsme nemohli postavit maroda Adama Lacka a Máru(který se rozhodl dále nepokračovat) a Martina Biháryho(který se na rychlo odstěhoval),ale po dlouhé době se mezi námi objevil Dáda.Rozhodčími zápasu byli páni Bukvička,Rympler a Pýcha.

První poločas jsme začali aktivněji a soupeře k ničemu vážnému nepouštěli.My poprvé zahrozili po rohovém kopu,ale hlavička jednoho z našich hráčů byla zblokována mimo branku.O chvilku později střílel z větší vzdálenosti Vojta Bartoň,ale ani jeho střela se mezi tři tyče nevešla.Pak poprvé a asi naposledy zahrozilo Doubí,když jim pomohl pan rozhodčí odpískáním trestného kopu po normálním souboji tělo na tělo poblíž velkého vápna.Ale nebezpečnou střelu zastavila naše zeď.Pak se po našich rozích dostal dvakrát do šance Filda,ale bohužel ani jednu svou příležitost nevyužil.Pak postupovala dvojice Adam Penz a Luky na jediného obránce,ale Adam místo přihrávky na Lukyho do lepší pozice volil střelu a s tou si poradil hostující gólman.Až ve 31 minutě jsme se konečně dočkali.To se vydal do útoku náš kapitán Mišák a krásnou průnikovkou vyslal Noema do gólové šance a ten krásným obloučkem přehodil vyběhnutého brankáře a my vedli 1:0.V závěru první půle pak vyslal jedovatou střelu po zemi z 25m Vojta Bartoň,ale brankář soupeře ji se štěstím vytěsnil na roh.Nic víc se již nestalo a my vedli zaslouženě 1:0(bohužel jen!!!).

Druhá půle z naší strany nebyla tak aktivní a soupeř to vycítil a začal být nebezpečný.Ve 49 minutě bohužel nezastavil na pravé straně  Mišák rozběhnutého nejlepšího hráče hostí Havlíčka,který upláchl i Maxikovi a přesným centrem našel před naší brankou naběhnutého Dominika Cermana a ten vyrovnal na 1:1.Tento gól nám ještě více srazil sebevědomí a aktivitu a i když to nejdříve zkoušel Mišák z dálky,bylo to z naší strany jen ojedinělý pokus.Absolutně se nám nedařil přechod na útočnou polovinu soupeře,trápili jsme se v kombinaci a hosté toho začali využívat a po další chybě v naší obraně postupoval jeden z hráčů Doubí sám na Sama,ale ten jeho šanci zlikvidoval.O pár minut později pak opět z pravé strany šel do gólovky nebezpečný Havlíček,ale branku netrefil.My pak sice zahrávali sérii rohů,ale bez nějakého vážného gólového efektu.To soupeř se v 76 minutě dočkal.Po našem rohu jsme špatně obsadili na polovině dva hostující útočníky a jelikož soupeř náš roh přesně  odvrátil na rychlonohého Havlíčka,který uprchl  Ádysovi a nikdo z našich vracejících hráčů ho bohužel nestihl a hostující hráč s číslem 10 s přehledem své sólo zakončil a poslal svůj tým do vedení 1:2.Do konce zápasu již moc času nezbývalo,ale vyrovnání jsme se přeci jen mohli dočkat.Vrhli jsme všechny síly do útoku a po autu z levé strany poslal Mišák znovu Noema do gólovky,ale jeho střelu k tyči hostující gólman bravůrním skokem vyrazil k Davidovi,ale ten místo aby míč uklidil v klidu do odkryté branky napálil míč vší silou a ten šel jen do tyče a ven ze hřiště.Na nic víc již nezbýval čas a tak jsme opět doma smolně prohráli 1:2,hlavně za svou slabší aktivitu ve druhé půli.

Bohužel ani tentokrát jsme neprotrhli naší domácí  sérii proher a opět soupeři odevzdali všechny tři body.Malá aktivita do zakončení a hlavně zbytečné chyby v obraně nás tentokrát musí mrzet.Doufám že své zaváhání napravíme v sobotu v Novém Boru,kam odjíždíme v 8h autobusem od haly.