Poločas : 1:1

Branka : Luky

SESTAVA : PEPINO - ŠTĚPÁNKA,VOJTA,ERDE,KÁJA DURDOŇOVÁ-MATĚJ,LUKY,HONZÍK-KUBA MARKVART

STŘÍDALI : KUBA VRÁNA,KUBÍK KULMAN,PÁŤA,DOMČA

I naši mladší žáci odehráli v sobotu v Mimoni derby se svými vrstevníky a tento zápas byl vyrovnanější než zápas starší kategorie.Bohužel oba rozhodčí po zápase starších žáků odjeli,tak musel pískat zápas domácí trenér Foubík a druhý poločas Honza Sutr.V brance domácích nastoupil náš bývalý hráč Honza Guba.

V úvodu zápasu byli domácí aktivnější,ale náš mladý tým je nepouštěl do vážnějších šancí a tak mimoňští to zkoušeli spíše z dálky a ve 12 minutě bohužel propadla střela Petruka Pepinovi mezi nohy a my prohrávali 0:1.Tento gól nás nepoložil a naopak nabudil a my zjistili,že i domácí dělají chyby a byli více aktivní ve hře dopředu.V první šanci se zjevil Honzík,ale včasným zákrokem jeho šanci Jenda Guba zlikvidoval.Pak se neujala ani šance Erdena,která orazítkoval jen tyč mimoňské branky.My tentokrát hrozili hlavně z rohů,který kopal Kuba Vrána a po dlaším z nich to byl Kuba Markvart,který opět trefil jen tyč domácí branky.Ale ve 20 minutě jsme se už zaslouženě dočkali za svoji aktivitu,to když na pravé straně si několikrát vyměnili míč Luky s Kubou Vránou a prvně jmenovaný se probojoval až do vápna a z úhlu prostřelil Jendu a vyrovnal na poločasový výsledek 1:1.

Druhý poločas již nebyl tak atraktivní,na hřišti bylo spousty nepřesností a nám i pomalu docházely síly ve hře dopředu  a opět jsme začali dělat chyby v rozehře.Po jedné z nich přišla lehká střela jednoho z mimoňských hráčů,kterou Pepino neudržel a dobíhající Zeman dostal svůj tým v 45 minutě opět do vedení.V zápětí jsme mohli vyrovnat my,ale ve slibné šanci Páťa zaváhal a i když měl prostor a čas jít sám na brankáře,byl doběhnutý domácím obráncem a do zakončení se ani nedostal.A když jsme nezužitkovali další dva nadějný rohy přišel v závěru zápasu trest z domácích kopaček.Když po rohu Mimoně vyrazil Pepino míč jen před sebe,kde byl opět zcela volný Zeman a ten upravil na konečných 1:3 .

Škoda že jsme v sobotu nevyužili některé šance,určitě jsme mohli se soupeřem uhrát i lepší výsledek.Mrzí mě,že stále děláme začátečnické chyby a bojíme se hrát.Také nám chybí větší a rychlejší pohyb,ale doufám že na jaře naše výkony budou stoupat a uhrajeme lepší výsledky než na podzim.V neděli nás čeká nejlepší tým soutěže v Železném Brodě,kam odjíždíme v 7,45h autobusem od haly,tak snad zápas odehrajeme se ctí.