FK Turnov z.s. vs FK Stráž pod Ralskem..

Datum a čas konání: 21.4.2024 10:00

Turnaj U15 v Bělé pod Bezdězem

Turnaj v Bělé pod Bezdězem - 2.místo

Dnes vybraní hráči startovali na halovém turnaji ročníků 2008 a mladších v Bělé pod Bezdězem.Jelikož na poslední chvíli se odhlásil tým TJ Lokomotiva Česká Lípa,startovalo na turnaji pouze sedm týmů.Hrálo se 12 minut systémem každý s každým 1+4.

Naše sestava : Sam - Vojta Bartoň,Mišák,Filda,Maty -Maxik,Ádys,Adam Lacek,Noe a Filip Němec

V prvním utkání nás čekal silný tým SK Kosmonosy.Zápas byl vyrovnaný a hlavně bojovný a po několika minutách jsme šli do vedení,když vybojoval Maxik míč pro Mišáka a ten chytře překonal hostujícího brankáře a my vedli 1:0.Soupeř se snažil o vyrovnání a to se mu povedlo po jedné z mála našich chyb v obraně asi minutu před koncem a zápas tak skončil remízou 1:1.

Ve druhém zápase s Dolnobousovský Sk jsme měli sice malinko navrch,ale některé naše šance jsme nedokázali proměnit.Soupeř své dvě šance také neproměnil,ale naštěstí čtyři minuty před koncem se dostal do zakončení Mišák,jehož sice první pokus hostující brankář zneškodnil,ale na dorážku hlavou našeho kapitána byl krátký a my si vedení s přehledem pohlídali až do konce a vyhráli tak 1:0.

Třetí zápas s FC Sporting Mladá Boleslav jsme nezačali nejlépe a brzy inkasovali a prohrávali 0:1.Naštěstí jsme po tomto gólu přidali v napadání a přiměli soupeře k chybám a Filip Němec rychle vyrovnal.O další minutu později pak Noe po pěkné akci dostal náš tým do vedení 2:1.V tu chvíli jsme byli jasně lepší a hladovější po vítězství a po dvou gólech Mišáka pak ještě navýšili své vedení na 4:1.Tento výsledek jsme si pak opět s přehledem pohlídali a získali další tři důležité body do tabulky.

Čtvrtý zápas proti asi nejfotbalovějšímu týmu turnaje FK Brandýs - Boleslav pro nás nezačal nejlépe a hned první střelu na bránu Sam podcenil a míč mu propadl do sítě.Jenže soupeřův brankář udělal podobnou chybu jako náš gólman a střelu z dálky  Mišáka neudržel a pustil do sítě a bylo to 1:1.Tento zápas z naší strany byl asi nejlepším výkonem na turnaji a kluci předváděli pěkné akce,bojovali na maximum a odměnou nám byl druhý gól,který po krásné kombinaci Mišáka s Fildou vstřelil Maty a my vedli 2:1.Pak jsme sice další šance neproměnili,ale ani soupeři jsme žádný gól nedovolili a zaslouženě se radovali ze třetí výhry v turnaji.

Pátý zápas s naším nejbližším soupeřem a rivalem z podralska TJ Jiskra Mimoň se hrál opět vyrovnaný zápas,který všichni aktéři odehráli na maximum.Šance byli na obou stranách,ale ani jednomu z hráčů se nepodařilo skórovat a tak zápas skončil zaslouženou remízou 0:0.

V posledním zápase s Akumou Mladá Boleslav jsme hráli s fyzicky vyspělejším soupeřem hráli o první místo v turnaji,kdy nám k celkovému vítězství stačila i remíza.Jenže zápas pro nás nezačal štatně a po centru před naší branku se hlavou prosadil jeden z vyšších boleslavských hráčů a my prohrávali 0:1.O minutu později mohlo být vyrovnáno,ale v jasné gólové šanci Filda sám na brankáře neuspěl a my v zápětí z rychlého brejku inkasovali po druhé.Po zbytek zápasu jsme vrhli všechny síly do útoku,ale skórovat se nám bohužel nepovedlo a naopak po dalším nákopu před naší branku se podruhé hlavou prosadil boleslavský útočník a uzavřel na konečných 0:3.Tento vysledek znamenal,že soupeř celý turnaj vyhrál a my díky lepšímu skóre obsadili krásné druhé místo před TJ Jiskra Mimoň.

Výsledky a pořadí turnaje

FK Stráž pod Ralskem : SK Kosmonosy 1:1 - branka Mišák

FK Stráž pod Ralskem : Dolnobousovský SK 1:0 - branka Mišák

FK Stráž pod Ralskem : FC Sporting Mladá Boleslav 4:1 - branky 2xMišák 1x Noe a Filip Němec

FK Stráž pod Ralskem : FK Brandýs-Boleslav 2:1 branky Mišák a Maty

FK Stráž pod Ralskem : TJ Jiskra Mimoň 0:0

FK Stráž pod Ralskem : Akuma Mladá Boleslav 0:3

1.SK Akuma Mladá Boleslav - 12 bodů - 8:4

2.FK Stráž pod Ralskem  - 11 bodů - 8:6

3.TJ Jiskra Mimoň - 11 bodů - 7:6

4.SK Kosmonosy - 10 bodů - 11:6

5.FK Brandýs- Boleslav - 7 bodů - 6:8