FK Stráž pod Ralskem vs FK Košťálov-Libštát

Datum a čas konání: 18.5.2024 17:00

Ve Velkých Hamrech jsme schytali debakl

TJ Velké Hamry - FK Stráž 7:0 (2:0)

Uprostřed anglického týdne jsme dohrávali odložené utkání 18.kola, v kterém jsme narazili na herně nejkvalitnější tým soutěže.Nám nelze upřít snahu, ale musíme sportovně uznat, že jsme na soupeře tentokrát neměli.Domácí byli v zápase ve všech činnostech o třídu lepším týmem a dali nám užitečnou lekci z fotbalové moderny.

Od úvodních minut bylo jasné, že se zápas bude odvíjet od toho, jak dlouho naše prozatím solidní defenziva bude odolávat tlaku domácích.První trhlinu našli hamerští ve 31.min, kdy po sólu Šohaje šli do vedení - 1:0.O pár minut později se prosadil z úhlu Svrček a uzavřel poločasové skóre - 2:0.

Do druhé půle jsme šli s odhodláním domácí potrápit a s výsledkem něco udělat.Bohužel se stal pravý opak.Hned v úvodu jsme během pěti minut inkasovali 3 laciné branky a přišli tak o jakoukoliv naději se zápasem něco udělat. Postupně ještě v 67. a 71.min domácí přidali další dvě branky a uzavřeli konečné skóre na potupných 7:0.