SK Studenec/Horní Branná:FK Stráž pod Ralskem U13

SK Studenec/Horní Branná : FK Stráž pod Ralskem U13

Poločas : 1:1

Branka : Lukáš Petrtýl

SESTAVA : PEPINO - PÁŤA,LUKY,KUBA VRÁNA - KÁJÍK,TADY,ONDRA,MATĚJ . LUKÁŠ PETRTÝL

STŘÍDALI : ELIŠKA,RÍŠA,MÍŠA PAVELKA,DOMČA

Po zápase starších žáků odehráli svůj odložený zápas i mladší žáci se stejným soupeřem.Bohužel do Horní Branné odjíždělo jen torzo našich mladších žáků(bez Vojty a Honzíka,kteři jsou na dovolené respektivě se školou na pobytu,zraněných Štěpánky,Nikina,Kuby Markvarta,kteří mají sádry a dalších marodů Káji Durdoňové a Kuby Kulmana) a tak díky Míšovi Remiášovi náš tým doplnili z přípravky Domča a Míša Pavelka a začínající Eliška.Rozhodčím byl opět pan Pavel Dytrych.

První poločas náš mladý  nezkušený celek srdnatě bojoval s domácím týmem.Domácí byli sice malinko fotbalovější a vytvořil si i několik šancí,které jsme hlavně díky obětavému výkonu Lukyho na stoperu se štěstím přežili.První naši šanci si pak vytvořil Lukáš Petrtýl,ale jeho pokus šel vedle domácí branky.Ve 20 minutě jsme ale bohužel kapitulovali po střele Vojty Morávka,kterou si nešťastným zákrokem vrazil Pepino do branky.Jenže náš mladý celek vytušil,že se dá s domácími po větru hrát a do další šance se řítil opět Lukáš Petrtýl,ale opět branku Studence netrefil.Pak měl šanci na vyrovnání Tady,ale ani on neuspěl.Ale minutu před koncem první půle vyslal Luky krásnou přihrávkou za obranu domácích rychlonohého Lukáše Petrtýla a ten konečně protrhl svou střeleckou smůlu a vyrovnal na poločasový výsledek 1:1.

Druhý poločas domácí začali aktivněji,ale první svou šanci jeden z domácích hráčů směřoval nad Pepinovu branku.Pak se v jasné gólové šanci zjevil domácí kanonýr Marynka,ale ani on naší branku netrefil.Na druhé straně se mohl gólově prosadit Tady,ale ani on nebyl úspěšný.O pár minut později postupoval sám na brankáře Lukáš Petrtýl,ale nevyzrál na domácím brankáři,který ho vychytal.Pak opět několik pokusů Studence zblokoval výborný Luky a když už mu někdo utekl,včas zakročil Pepino.Jenže ve 46 minutě jsme nezareagovali na další střelu Morávka,který svůj pokus umístil přesně k tyči a my prohrávali 2:1.Pak se snažil vyrovnat Tady,ale jeho střela šla kousek vedle.Největší šanci na vyrovnání měl o chvíli později opět Lukáš Petrtýl,který postupoval od půlky sám na brankáře Studence a i když domácí brankář podklouzl a zůstal na zemi ležet,náš mladý nezjušený "doufám že" budoucí kanonýr nasměroval svoji střelu jen do něj !!!.Pak se zranil Tady a my dohrávali zápas bez svého středového hráče.Domácí pak v 53 minutě podnikli rychlý útok na jehož konci byl domácí Martin Brož a zvýšil na 3:1.Náš dosti oslabený celek se pak již v závěru na nic vážnějšího nezmohl a ani domácí již žádný gól nepřidali,prohráli jsme se Studencem 3:1

Škoda,že jsme zápas nemohli odehrát v kompletní sestavě,jelikož soupeř byl určitě k poražení.Na druhou stranu mladí nahradníci určitě nezklamali a všichni vydali ze sebe maximum.Škoda nevyužitých šancí hlavně Lukáše Petrtýla,ale je to začínající fotbalista a věřím,že jeho čas brzy přijde.Mrzí mě další zranění jednoho z našich klíčových hráčů Tadyho,který si ze zápasu odnesl také sádru.Všem marodům přeji brzké uzdravení a snad se ještě na jaře sejdeme v nejsilnější sestavě.Všem fanouškům děkuji za podporu a Míšovi Remiášovi děkuji za pomoc při zápasech  a doplnění týmu svými svěřenci,když je potřeba.V neděli s Novým Borem se snad už někdo z marodů v našem dresu objeví