Datum a čas konání: 11.5.2024 17:00

Šťastný bodový import z dalekého Studence

SK Studenec - FK Stráž 1:2 (0:1)

Br. 48.Malý - 21.Svačinka, 59.Mitáč

Ve 24.kole nás čekal dlouhý nedělní výlet do dalekého Studence, z kterého jsme si po průměrném výkonu přivezli 3 body za více než šťastnou výhru 1:2.

V úvodu zápasu jsme byli jednoznačně lepším týmem a domácí přišpendlili na vlastní polovinu.Po několika slibných akcích jsme jsme po chybě domácí obrany a následném gólu Svačinky šli ve 21.min do zaslouženého vedení - 0:1.Po vstřelené brance jsme však nepochopitelně polevili a začali nakopávat nepřesné míče.Domácí vycítili šanci.a začali pořádně zlobit.Ve 28.min se poprvé musel činit výborný Reitmajer, když nadvakrát likvidoval šanci domácích.O minutu později náš brankář zlikvidoval na brankové čáře další tutovku domácích!

Druhý poločas byl vyrovnaný s šancemi na obou stranách.Ve 48.min pláchl naší obraně Malý a své sólo dotáhl k vyrovnávací brance - 1:1.Hned za minutu se na druhé straně ocitl za obranou Sedláček, ale gólman Šenfeldr jeho tutovku vytěsnil na roh! V 55.min po rychlém brejku domácí v obrovské šanci, když z malého vápna přestřelili naši branku.V 59.min nacentroval Komárek přesný míč před branku, a tam se důrazně prosadil Mitáč - 1:2.V 60.min výborný Reitmajer zlikvidoval na brankové čáře šanci domácích.V 71.min další šance domácích a opět nadvakrát skvělý Reitmajer! V 83.min šance Mullera, ale jeho střela těsně minula branku! V závěru zápasu jsme ještě se štěstím přečkali sérii standartek domácích a uhájili tři cenné body.