Branky : 2x Mišák,1x Penzič

Žluté karty : Mišák a Toby

SESTAVA : SAM -MAXÍK,TOBY,VOJTA BARTOŇ,ADAM LACEK-DÁDA,MATY,MIŠÁK,FILDA,DAVID-PENZIČ

STŘÍDALI : ÁDYS,LAVI,LUKY,připravený do branky PEPINO

Včera jsme odehráli další mistrovské utkání na domácím hřišti s týmem FC Nový Bor,kterěho jsme sice na podzim porazili v Boru 5:1,ale na jaře se tento tým zvedl a dostal se kvalitními výsledky v tabulce před nás na páté místo.Rozhodčím zápasu byl pan Zdeněk Nagy a na čarách Renda Kaňák a hostující střídající gólmani.

Úvod zápasu jsme byli aktivnější a hned ve druhé minutě se z levé strany probíjel do hostujícího vápna Penzič,ale jeho pokus z úhlu brankář Boru vyrazil na roh.V 5 minutě se pak do šance dostal Filda ,ale i s jeho pokusem si hostující brankář poradil,stejně jako pak se střelou Mišáka.Po úvodním tlaku jsme pak v 15 minutě polevili a hosté po první vážnější šanci nastřelili břevno Samovy branky.Další pokus jednoho z jejich hráčů pak šel nad naší branku.Až ve 29 minutě se po levé straně prohnal kolem staticky bránícího Tobyho hostující Miroslav Šešina,navedl si míč na střelu a nechytatelnou ranou do naší šibenice dostal hosty do vedení 0:1.V závěru si pak hosté vytvořili ještě jednu šanci,ale tu Sam chytil.Po zbytek první půle byl náš celek jako opařený a soupeř byl aktivnější.

Do druhé půle jsme vlétli s cílem co nejdříve vyrovnat a to se nám po dvou minutách povedlo.Na pravé straně vybojoval míč David a poslal přesný centr na hlavu Penziče,který obloučkem překonal brankáře hostí a vyrovnal na 1:1.Hosté chtěli ihned odpovědět,ale jejich šanci zmařil Vojta včasným skluzem na roh.Ale v 54 minutě jsme na pravé straně zbytečně faulovali vedle vápna a střílený trestný kop jednoho z borských hráčů se dostal až ke zcela volnému Nečasovi a ten zblízka dostal svůj tým opět do vedení.Naštěstí o minutu později na naší polovině prodloužil hlavou Penzič aut Adama Lacka tak šikovně za sebe,že se do brejku dostal náš kapitán Mišák a svůj sólový nájezd se štěstím proměnil ve vyrovnávací gól a bylo to 2:2.Pak se do dvou šancí dostali opět hosté,ale tentokrát Sam tyto šance zlikvidoval.Pak to z velké dálky zkoušel Vojta Bartoň,ale gólman Boru byl připravený.Po rohu pak Toby hlavičkoval zcela sám jen vedle branky soupeře.A tak opět udeřili hosté.Nejprve se dvakrát do gólových šancí dostal hostující kanonýr Kropáček,ale nejprve jen těsně minul branku a pak ho skvělým zákrokem vychytal Sam.Jenže v 72 minutě zahráli hosté rohový kop a zcela volný Vokál poslal svůj tým potřetí do vedení.A to do konce zbývalo už málo na odpověď z naší strany.My vsadili všechno do útoku a soupeř toho málem využil,ale byl to opět Kropáček kdo v jasné gólové šanci hostí selhal a naší branku netrefil.To my měli větší štěstí pět minut před koncem,kdy zahrával rohový kop Maty,na něj si krásně naběhl Toby,ale hlavou trefil jen břevno a tyč a míč se kutálel po brankové čáře ven z brány,ale naštěstí byl pohotový Mišák a skluzem uklidil míč do sítě těsně před dobíhajícím obráncem Boru a vyrovnal na konečnou remízu 3:3.Nic víc se už nestalo a tak si oba týmy po bojovném a fotbalovém výkonu rozdělily po bodu.

Včera proti kvalitnímu soupeři jsme opět měli slabší chvilky,ale dokázali vždy zabojovat a být s fotbalovějším soupeřem vyrovnaným partnerem.Škoda jen někoika pasáží v zápase,kdy jsme přestávali hrát,nepodstupovali souboje a soupeři hru ulehčili.Hlavně mě mrzí nedůraz v našem vápně po standartních situacích soupeře,kdy si nedokážeme správně přebrat hráče,kteří pak sami zakončují na naší branku.Snad se nám na tom povede do příští neděle zapracovat a v Ruprechticích kam odjíždíme v 7,45h autobusem od haly uhrajeme opět nějaký slibný výsledek.