​​​​​​Poločas : 1:2

Branka : Lukáš Petrtýl

SESTAVA : PEPINO - KÁJA DURDOŇOVÁ,LUKY,PÁŤA-MATĚJ,ONDRA,KUBA  VRÁNA,KUBA MARKVART-LUKÁŠ PETRTÝL

STŘÍDALI : KÁJÍK,KUBA KULMAN,ELIŠKA,MÍŠA PAVELKA,RÍŠA

Také naši mladší žáci včera přivítali na našem hřišti soupeře z Nového Boru.Sice se do sestavy vrátili marodi Kája Durdoňová,Kuba Markvart a Kuba Kulman,stále náš tým postrádal 4 klíčové hráče ze základní sestavy a to se na našem výkonu opět projevilo.I tento duel rozhodoval pan Zdeněk Nagy.

Úvod zápasu naši hráči zaspali a hned ve druhé minutě po rohu hostí propálil Pepina v naší brance z blízka Zdeněk Kadavý a my prohrávali 0:1.O chvilku později mohl vyrovnat Lukáš Petrtýl,ale jeho šanci zlikvidoval hostující brankář.Na druhé straně po střele jednoho z borských hráčů zazvonila za Pepinen naštěstí jen tyč naší branky.V 8 minutě jsme se ale dočkali vyrovnání,když Ondra vysunul Lukáše Petrtýla a ten utekl celé obraně Boru a vyrovnal na 1:1.O chvíli později střílel Kuba Markvart jen vedle hostující branky.Další pěknou střelu na soupeřovu branku vyslala Kája Vránová,ale její pokus šel jen těsně nad.Na druhé straně taky pokus jednoho z hostujících hráčů šel nad naší branku.Jenže ve 31 minutě se nechal obrat o míč na levé straně Páťa jedním z hostujících hráčů,který našel volného Filipa Kadavého a ten upravil na poločasový výsledek 1:2.

I druhý poločas byl bojovný a celkem vyrovnaný.Náš nezkušený celek srdnatě odolával útokům Boru a na druhou stranu vyrážel k rychlým brejkům.Záhy po začátku druhé půle mohl vyrovnat Lukáš Petrtýl,ale svůj  únik sám na brankáře tentokrát zakončil těsně vedle.O pár minut později po rohu Kuby Vrány byl Lukáš ještě blíže k vyrovnání,ale jeho pokus tentokrát dopadl jen na břevno borské branky od kterého se odrazil zpět do hřiště a my ho nedokázali dorazit do sítě.Pak si oba týmy vytvořily ještě několik střeleckých pokusů,ale gól se nikomu nepodařilo vsítit.Až minutu před koncem kdy už jsme byli vyčerpaní podnikl soupeř rychlý protiútok do naší rozhozené obrany a zcela volný kapitán Cihlář uklidil míč do naší sítě potřetí a upravil na konečných 1:3.

Škoda,že poslední dva zápasy jsme nemohli odehrát kompletní,protože i v oslabené sestavě jsme předvedli bojovné a vyrovnané výkony se soupeři a věřím,že kdybychom byli všichni,tak jsme oba zápasy vyhráli.I přes prohry se děcka nemají za co stydět a opět všichni ukázali zlepšení oproti podzimní sezóně.Do konce chybí ještě 5 zápasů a já doufám,že až na maroda Štěpánku,která je mimo hru do konce sezóny nastoupíme ještě v nejsilnější sestavě a některé soupeře potrápíme a obereme ještě o nějaký ten bodík.Závěrem bych chtěl ještě jednou popřát všem našim maminkám ke včerejšímu dni matek,kdy jim o poločase předali jejich dítka aspoň symboickou kytičku,jako poděkování za to jak jsou pro nás tím nejdůležitějším na světě.