Sokol Ruprechtice :FK Stráž pod Ralskem U13

TJ Sokol Ruprechtice :FK Stráž pod Ralskem U13

Poločas : 5:1

Branky : 2x Luky

SESTAVA : PEPINO -KUBA VRÁNA,VOJTA,KÁJA DURDOŇOVÁ-MATĚJ,ONDRA,LUKY,HONZÍK-KUBA MARKVART

STŘÍDALI : PÁŤA,ELIŠKA,KUBA KULMAN

I náš mladší celek odehrál své další utkání v Ruprechticích proti týu,který nás na podzim doma porazil 1:10.Ani mladší žáci nebyli stále kompletní,sice se již vrátili dovolenkáři Vojta a Honzík,ale  chyběla čtveřice zraněných Štěpánka,Tady,Nikin a Lukáš Petrtýl a Kája Vránová šla hrát za přípravku a Pepino se již cestou autobusem necítil ve své kůži a stěžoval si na bolest hlavy a břicha.Rozhodčím zápasu byl opět pan Jiří Zikmund.

V první půli domácí byli jasně lepším týmem.Hned v 6 minutě využil chyby v naší obraně Němec a my prohrávali 1:0.O chvilku později se ke střele dostal Ondra,ale vyrovnat se mu nepodařilo.Stejně jako o chvilku později Matějovi,který střílel vedle domácí branky.V 11 minutě prošel po levé straně nejlepší domácí hráč Benko a skoro z nemožného úhlu prostřelil Pepina podruhé.O minutu později střílel z dálky Škoda a bylo to 3:0.V 33 minutě zahrávali domácí rohový kop a domácí Mařica zvýšil na 4:0.Pak se do šance dostal Luky,ale jeho střelu domácí brankář chytil.Naopak na druhé straně se opět z dálky prosadil Palán a bylo to hrozivých 5:0.V úplném závěru se ale postavil k trestnému kopu Luky a tvrdou střelou pod břevno snížil na poločasových 5:1.A to ještě domácí neproměnili několik šancí.

Druhý poločas jsme začali malinko bojovněji,ale přesto ve 40 minutě po chybě Pepina inkasovali po šesté  kdy se trefil domácí Černý.Po pár minutách se probojoval do šance Kuba Markvart,ale jeho střela šla kousek vedle domácí branky.Krůček pak chyběl aktivní Káje Durdoňové ,aby byla u miče dřivě jak domácí brankář a mohla snížit.A když pak neuspěl v šanci ani Vojta,kterého také vychytal domácí brankář udeřili opět domácí.Další střelu z dálky vyslal v 61 minutě Kolařík a bylo to 7:1.My se o tři minuty později přeci jen dočkali asponň snížení,když Honzík vybojovak míč a vyslal Lukyho,který propálil domácího brankáře podruhé a snížil na konečných 7:2.

Ani náš druhý tým nepředvedl svůj nejoptimálnější výkon a fotbalovějším domácím to hlavně v první půli dosti usnadnili svým laxním pohybem,nedůrazem,ztrátami míčů a ztracenými přihrávkami.Také se podstatně projevil zdravotní handicap Pepina v bráně,který nebyl ve své kůži.Také mě mrzí další zranění z tohoto zápasu,kdy nám na nějaký čas bude chybět Kája,která si z Liberce přivezla výron v kotníku a minimálně tento víkend proti Mimoni nám bude chybět.Snad už se,ale dají dohromady Tady,Lukáš a Nikin a v neděli předvedem daleko lepší výkon než teď.