Datum a čas konání: 27.4.2024 17:00

Brod si odvezl bůra!

FK Stráž - FK Železný Brod 5:0 (3:0)

Br.Roll 2x, Mitáč, Muller, Špivák

Naše jarní forma graduje.Sympatickou sérii výher jsme po výborném výkonu prodloužili už na 4 zápasy a soupeře z Železného Brodu doslova přejeli výsledkem 5:0!

První poločas jsme odehráli stylem, který snese ty nejpřísnější parametry.Soupeře jsme přehrávali ve všech činnostech a pohlednou kombinační hrou se dostávali do mnoha šancí.Hned ve 3.min měl na noze gólovku Svačinka, ale Tkacz ho vychytal.V 5.min posadil Špivák svůj rohový kop na hlavu Mitáče a ten se v podobných situacích nemýlí – 1:0! V 9.min odvraceli hosté na brankové čáře další hlavičku Mitáče! Ve 12.min po utěšené střele hostí zazvonila tyč naší branky! Ve 30.min se po krásné individuální akci Mullera trefil přesně střelou k tyči Špivák – 2:0! Ve 33.min poslal Volek pasem za obranu do akce Plíhala, jehož přesný centr z křídla přetavil ve třetí branku Muller – 3:0! Na hřišti jsme dál naprosto dominovali a pálili další šance, ale poločasové skóre se už neměnilo.

Ve druhé půli jsme trochu polevili, ale stále jsme byli lepším týmem.Ve 49.min se po přesném pasu Vacka probíjel do šance Roll a jeho průnik hosté hasili až faulem ve vápně.Nařízenou penaltu proměnil sám faulovaný Roll a zvýšil naše vedení – 4:0! V dalším průběhu jsme ve velké pohodě zápas kontrolovali a soupeře k ničemu nepouštěli.V 70.min prodloužil Muller dlouhý nákop k nohám Rolla a ten své sólo s přehledem poslal za záda bezmocného Tkacze – 5:0! Závěr zápasu se už jen dohrával. Hosté na víc neměli a naše další povedené akce zůstaly nevyužity.